Pasūtīšanas kārtība

1. Vispirms Jums ir jāizvēlas kur plānojat izmantot kokmateriālu (Iekšdarbi, Ārdarbi vai Terase), kuru vēlaties apstrādāt

Lai nodrošinātu visaugstāko kvalitāti, ārdarbiem paredzēto kokmateriālu apstrādājam ar antiseptiķi. Terases dēļus impregnējam no visām četrām pusēm, jo terases dēļi ir pakļauti vislielālajai mitruma iedarbībai.

2. Izvēlieties apstrādes apjomu

Kad izvēlēts kokmateriāla izmantošanas veids, Jums jānorāda no cik pusēm (trīs vai četrām) vēlaties veikt apstrādi. Neskaidrību gadījumā lūdzam kontaktēties ar mums. Tajā skaitā par pārklāšanas kārtu skaitu.

3. Izvēlieties apstrādes veidu un toni

Pie izvēlētā kokmateriāla izmantošanas veida atradīsiet apstrādes veidus un atkarībā no tā, Jums būs iespēja datora ekrānā atvērt toņu karti un izvēlēties vēlamo toni vai izmantot toņu meklētāju un ievadīt toņa kodu, ja tāds ir zināms. Sedzošajām krāsām toņu kodus iespējams piemeklēt vairāk kā no 60 toņu kartēm, sākot ar NCS un RAL, līdz Caparol un citu krāsu ražotāju toņu kartēm.

Ja neesat pārliecināti par izvēlēto toni no datora ekrāna un Jums ir iespēja atbraukt pie mums uz vietas, varat aplūkot populārāko toņu paraugus uz kokmateriāla vai izvēlēties toni no fiziskiem toņu katalogiem.

4. Pasūtījumu izpilde

Pēc pasūtījuma noformēšanas mēs Jums sniegsim atbildi par precīzu izpildes termiņu, kā arī varam piedāvāt Jūsu kokmateriāla savākšanu un piegādi no un uz Jūsu norādīto adresi.

Aptuvenie izpildes termiņi:

  • Līdz 200 m2, 3 – 5 darba dienas
  • Virs 200 m2, 5 – 10 darba dienas