Tehnoloģija

Labāks rezultāts

Lai nodrošinātu labāku rezultātu, iesakām rūpnieciski krāsotos apdares dēļus vēlreiz pārklāt ar krāsu pēc to montāžas, jo pēdējā krāsas kārta nosedz dēļu stiprinājumu – naglu vai skrūvju vietas. Rūpnīcā krāsoti apdares dēļi ir vispiemērotākie fasādēm un tiem ir būtiskas priekšrocības salīdzinot ar būvobjektā krāsotiem dēļiem. Krāsošana būvobjektā, ņemot vērā mūsu klimatiskos apstākļos, ir komplicētāka, dārgāka un ne tik kvalitatīva.

Birstēšana

Papildus piedāvājam arī dēļu vecināšanu jeb birstēšanu. Kas kokam piedot īpašu izskatu un izmanojot attiecīgo apdares materiālu piešķir neatkārtojamu efektu.

Rūpnieciska krāsošana

Rūpnieciska krāsošana ļauj iegūt līdzenāku un kvalitatīvāku virsmas pārklājumu salīdzinājumā neka krāsošana ar otu vai rulliti. Kā ari apstrādes ilgums ir nesalīdzināmi ātrāks! Kokmateriāls tiek apstrādāts un žāvēts tikai un vienīgi iekštelpās kur ir nemainīga temperatūra un nav puteikļaina vide, kas palielina to kvalitāti. Krāsošanai tiek izmantoti tikai vidi saudzējošus apdares materiālus uz ūdens bāzes. Kokmateriālu apstrādei varam arī izmantot apdares materiālus uz šķīdinātāja bāzes kā arī divkomponentu apdares materiālu.

Mēs piedāvājam arī iespēju veikt kokmateriālu apstrādi ar Jums nepieciešamajiem apdares materiālu ražotāju produktiem. Visus apdares materiālus ir iespējams tonēt pēc visu lielāko krāsu ražotāju katalogiem.